Nabídka pro partnery

Nabídka pro partnery

Dostaňte spolu s námi své produkty k zákazníkům, kteří po nich touží

Současná doba nahrává jednoduchým a trendy řešením. Zákazníci chtějí mít při nákupu zboží maximální komfort – snadný a rychlý výběr, nenáročný proces platby a jistotu rychlého dodání. Všechno toto za vás zvládneme vyřešit. Chceme o vás a vaší nabídce produktů dát vědět. Vytvořit vám z obyčejných návštěvníků zákazníky, kteří se k vám budou vracet. Buďte se svým e-shopem součástí vyhledávače, se kterým zákazník pro vyzkoušení mnoha světových dobrot a chutí nemusí cestovat přes půl světa. Vše dostane na jednom centralizovaném místě.

Na jakém principu fungujeme

  1. Stanete se součástí našeho vyhledávače. K tomu nám bude stačit vámi dodaný produktový feed.
  2. My váš feed zapojíme do vyhledávání, čímž u nás zobrazíme veškerou vaši nabídku potenciálním zákazníkům.
  3. Návštěvník našeho vyhledávače vybere zboží na základě druhu, země původu, doporučení či jiných parametrů. Mimo samotné zboží u nás nalezne soutěže, recepty a inspiraci, jak zajímavě lze s vašimi produkty naložit.
  4. Díky množství doprovodného obsahu dáváme návštěvníkům další přidanou hodnotu, díky níž se zde budou mít důvod vracet.
  5. Z návštěvníka se po nákupu stává spokojený zákazník.

Co z našeho partnerství získáte vy

Nové zákazníky

Všechny vaše produkty půjdou vidět víc než kdy předtím. Mnoho lidí tak snadno inspirujete k testování nových surovin, chutí, zkrátka zážitků, za kterými by museli jet velké dálky.

Zvýšení prodejů

Máme rádi jednoduchá a přívětivá řešení, která vybočují z řady. Když je zákazník spokojen, neváhá nakoupit i kdykoli později. Čím spokojenější zákazník, tím vyšší frekvence nákupů.

Účinnou propagaci

O to, abyste byli opravdu vidět a byl o vaše produkty zájem, se vám s radostí postaráme. Klademe důraz na efektivní propagaci ve formě PPC reklam a další formy, které následují aktuální trendy.

Silného partnera

V online světě a e-commerce nejsme žádnými nováčky. Víme, co chtějí zákazníci slyšet. Víme, co od nákupu vyžadují a jak jim to splnit. S námi tak budou všechny vaše starosti odteď poloviční.

Na kolik vás to vyjde?

Toto všechno od nás dostanete až do konce roku 2021 zcela ZDARMA. Na tom, jak to bude fungovat v roce 2022, se domluvíme až posléze na základě individuální domluvy.

Dejte nám o sobě vědět,
aby mohl být i váš e-shop součástí Foodys!

Stačí, abyste nám o sobě napsali několik základních informací a naši obchodníci se už s vámi spojí, aby vám odpověděli na všechny vaše dotazy.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Newsletter

Aby vám nic neuteklo!