O nás

Foodys.cz

O nás

Jsme Foodys.cz, vyhledávač jídla a pití z celého světa. Chceme lidem neustále připomínat, jaké to bylo, když byli u moře nebo v různých koutech světa a užívali si všech jeho krás. Odteď vám bude stačit jediné místo, na kterém naleznete vše potřebné – od kvalitního masa až po láhvinku vína, která se k němu bude dokonale hodit. Najdete si u nás produkty v závislosti na zemi původu, druhu jídla/surovin, doporučení či mnoha dalších parametrech. Spolu s našimi partnery pro vás vytvoříme jedinečné místo plné chutí, zážitků a nekonečné inspirace.

Za kouskem exotiky a skvělým zážitkem už nemusíte jezdit žádné velké dálky, mohou být u vás už v řádu několika málo hodin či dní. Lákají vás pestrobarevné kousky ovoce z afrických plantáží a vy je nemáte kde sehnat? Anebo jste někdy toužili ochutnat alkohol, který byste jinde nesehnali? Zabrouzdejte na Foodys, kde naleznete ty nejvytříbenější potraviny, suroviny, ale i alkohol přehledně na jednom místě. Díky pokročilé filtraci lehce naleznete dárek pro druhé, ale i dobroty, se kterými můžete “zhřešit” vy sami. Život by měl být o zážitcích. A my jich pro vás máme připraveny spousty.

Co stálo za založením projektu FOODYS?

Poprvé se nám tento nápad v hlavách začal líhnout někdy ve druhé polovině roku 2020. Cestování a zážitky v zahraničí tehdy utrpěly docela silnou ránu a pocítili jsme to i my sami – nikam se nedalo (a stále ještě nedá) cestovat, nemohli jsme prožívat nová dobrodružství a zkoušet tak nové netradiční věci.

Na dovolenou se člověk těší hlavně proto, aby si odpočinul, vstřebal nové zážitky, ale i emoce a krásy. My jsme si sice při vytváření Foodys opravdu odpočinout nestačili, ale vám přinášíme alespoň ten druhý aspekt – vyhledávač, se kterým můžete ochutnávat, poznávat a kochat se čímkoli, co byste u nás jinak nikdy nenašli.

Foodys je bezpochyby velkým dílem, na kterém se také podílí několik různých subjektů, zejména pak firmy HEXXA.CZ, Media TEN a SolverTech. Nic z toho by však nevzniklo nebýt skvělých e-shopů, se kterými se budeme neustále snažit o to, abychom vám přinesli ten nejlepší možný nákupní zážitek, který tu doposud (možná) ani nebyl.

Jsme vyhledávač. Jsme inspirace. Staráme se vám o zábavu kdykoli to potřebujete.

Newsletter

Aby vám nic neuteklo!